Informace o souborech cookies.
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu. 
Akceptuji

Reference   > TOP PROJEKTY

RD Lysolaje - stavba moderního nadstandardního RD

- kompletní návrhy
- koncepce
- generální dodavatelství
- zajištění projektové dokumentace
- architekt.návrhy (grafika, modely, foto)

Ve spolupráci s architektem Karlem Thérem (www.therarch.cz) a studiem Olgoj Chorchoj (www.olgojchorchoj.cz ) jsme vytvořili velkorysý dům plný kvalitních detailů.
Stojí na půdorysu písmene L, přičemž v jednom křídle jsou ložnice a pod nimi tělocvičná zóna domu s bazénem. Kolmé křídlo je obytné.
Vila je navržena z kvalitních a trvanlivých materiálů. Veškeré konstrukční prvky a systémy předurčují domu nadprůměrnou životnost při minimální údržbě.
Konstrukčně je dům proveden jako železobetonová monolitická konstrukce, patro jako dřevostavba. Obvodové stěny a příčky jsou zděné. Fasádní plášť je z převážné části proveden jako předstěna z pískovce tloušťky 150 mm, vložená izolace je provětrávaná. Stěny k vnitřní terase jsou provedeny zateplovacím systémem se štukovou omítkou. Celé patro je obloženo tropickým dřeven v kombinaci s překližkami z tropických dřevin. Zateplení opět provedeno jako provětrávané (= trvanlivé a bezpečné). Prosklená část fasádního pláště je provedena špičkovým systémem Schücco.


Fotografie z dokončené stavby

 

     
ochoz          


Fotografie ze stavby

 


Hrubá stavba            

 
Náš partnerský projekt:

© 2007 Boheme Concept | Tvorba www Neofema s.r.o.