Informace o souborech cookies.
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu. 
Akceptuji

Nabídka nemovitostí

« zpět na informace o firmě

HOTEL, Praha 8 - Kobylisy

Hotel se nachází v klidné městské části, 3 minuty od stanice metra a zastávky tramvají. Nemovitost se skládá ze dvou podzemních a čtyřech nadzemních podlaží. Ubytování je nabízeno v celkem třicetidvou pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením. V nadzemních podlaží jsou zdi cihelné, obvodové zdivo je z tvárnic. Ve druhém a třetím nadzemním podlaží je plocha zvětšena o plochu arkýřů. Střecha je rovná se živičnou krytinou. Ze střešní konstrukce po obvodu celého objektu vystupuje šikmá dřevěná konstrukce s obkladem z asfaltových šindelů. Nemovitost je přístupná z ulice do hromadné podzemní garáže v 1.PP, se 14 parkovacími místy a vedlejším vchodem pro zásobování. Ve 2.PP je umístěna plynová kotelna a skladovací zázemí. Hlavní vchod je vnitřními schody do 1.NP přes zádveří do vstupní haly. V 1.NP se nachází recepce, restaurace s kancelářemi, vstupní halou a kuchyní. V 2. a 3.NP se nachází hotelové pokoje, ve 4.NP hotelové pokoje a klubovny. Jednotlivá podlaží jsou propojena osobním výtahem.

Součástí hotelu je stylová restaurace která zajišťuje stravování hostů a pořádání společenských akcí (svatební hostiny s kompletním svatebním servisem a bezplatným ubytováním ve svatebním apartmá, rodinné oslavy, rauty, recepce, firemní akce, školení, catering atd.).

Cena nemovitosti je 86 000 000,- Kč.

Kontaktní osoba je Ing. Miroslav Havlík, m.havlik@bohemeconcept.cz

 

HOTEL, Praha 3 - Žižkov

Hotel se nachází v městské části Prahy 3 se snadnou dostupností do centra města. Nemovitost se skládá z jednoho podzemního a pěti nadzemních podlaží. Ubytování je nabízeno v celkem 49 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, část pokojů je připravena pro ubytování 3 osob. Všechny pokoje mají vlastní hygienické zařízení (koupena se sprchovým koutem a WC).

Součástí hotelu je příjemná restaurace kde si můžete vybrat z pestré kulinářské nabídky české i mezinárodní kuchyně. Od dubna do října oceníte možnost posezení v letní restauraci před hotelem.

Cena nemovitosti je 135 000 000,- Kč.

Kontaktní osoba je Ing. Miroslav Havlík, m.havlik@bohemeconcept.cz

 

« zpět na informace o firmě

Právě realizujeme

RD ŠPINDLERŮV MLÝN

- Kompletní návrhy - koncepce půdorysů - generální dodavatelství - zajištění projektové dokumenta...
Více informací...
 
 

Dokončené projekty

Jezdecká hala Zduchovice

Splňuje požadavky na pořádání halových jezdeckých závodů, a to konkrétně závodní plochy 66 x 36 metr...
Více informací...
 

Pension a hostinec U Švarců ve Zduchovicích

Vznik této stavby se datuje do 19. století a k hospůdce přibyl i útulný penzion s 9 pokoji. Venku ...
Více informací...
 
 
Náš partnerský projekt:

© 2007 Boheme Concept | Tvorba www Neofema s.r.o.